ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay Arkadaş

Kuracağın arkadaşlıkta bay arkadaş ve bayan arkadaşlar ile canakkaleli.com vasıtasıyla tanışabilir, istediğini gerçekleştirebilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş mı arıyorsun?

Kuracağın arkadaşlıkta bay arkadaş ve bayan arkadaşlar ile canakkaleli.com vasıtasıyla tanışabilir, istediğini gerçekleştirebilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Sen de kalabalıklar içinde kendini yalnız mı hissediyorsun? Hayatında birisinin mi olmasını istiyorsun? Bütün özel günlerde yalnız mısın ya da tüm arkadaşların bugünlerde kendilerine belli bir program yapmışken sen evde pinekleyecek misin? Daha önceki günlerin böyle geçmiş olabilir, ancak bundan sonrasının böyle geçip geçmeyeceği tamamen senin elinde. Yalnız kalmak istemiyor, sen de bir arkadaş arıyorsan canakkaleli.com'a bir göz atmalısın. Tanıştığın kişi ile önce arkadaşlık ilişkisi yaşayabilir daha sonra sevgili olabilirsin. Bu neden olmasın ki... Herkes ilk görüşte aşkı yaşamıyor hatta günümüzde ilk görüşte aşk diye bir duygu da oluşmuyor sanırım onların yaşadığı tek yer dizi ya da filmler...

Yaşamdaki tüm güzellikleri yanında beraber olacağın kişi tadabilirsin. Onunla tatile gidebilir, beraberce yazın tadını çıkarabilirsin. Hiç bilmediğin ülkelere seyahat edebilir, yeni yerler keşfedebilirsin. Üstelik bu yeni keşifler sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak. Yaşadığınız her şey ikiniz için de güzel bir anı olarak hatırlanacak.

"Ben de yalnız kalmak istemiyorum, hayallerimdeki bay arkadaş ile tanışmak istiyorum" diyorsan, arkadaşlık sitelerinden hemen faydalanabilirsin.

Arkadaşlık sitelerine üye olmuş milyonlarca kişi de hayattaki yalnızlıklarını sonlandırmak için oradalar. Onlar da senin gibi bir bütün olacağı kişiyi arıyorlar. Tüm işlerimizi ve işlemlerimizi çevrimiçi hallederken neden arkaşlarımızı da internetten bulmayalım ki? Senin gibi aynı nedenle üye olmuş kişilerle dilediğin kadar mesajlaşabilir, birbirinizi daha iyi tanımak için ilk adımı atabilirsin. Her şeyi karşı taraftan beklememek lazım değil mi ama? Mesajlaşmaya başladığın bu kişi ile belki yüzyüze görüşebilir, onu karşılıklı olarak da değerlendirebilirsin. Belki sana yapacağı en ufak bir jest seni oldukça mutlu edecek ve içindeki bazı duyguları uyandıracak. Daha önce evlilik deneyimini yaşamış ve ayrılmış da olabilirsin. canakkaleli.com'da istersen aynı senin gibi boşanmış dul bayan arkadaş ya da erkek arkadaş arayan kişilerle tanışabilir, yeni hayatınıza ilk adımı atabilirsin.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER