ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Çevrende dini evlilik usullerine göre evlenmiş ve mutlu bir yaşam süren kişiler gibi sen de dini evlilik yapmak istiyorsan hemen canakkaleli.com'a üye olabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Çevrende dini evlilik usullerine göre evlenmiş ve mutlu bir yaşam süren kişiler gibi sen de dini evlilik yapmak istiyorsan hemen canakkaleli.com'a üye olabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Eğer sen de dini evlilik usullerine göre evlenmek istiyor ve bu yolda bir kız arkadaş ya da erkek arkadaş arıyorsan canakkaleli.com'a üye olarak hayallerini gerçekleştirebilirsin. Peki bu durumda ne yapman gerekiyor? Aslında yapman gereken şey oldukça basit. Çok az bir süre ayırarak kendine açacağın profil ile aradığın kişiyle tanışabilir hayallerindeki sevgili ile konuşabilirsin.

Sen de evlilik hayatını, dini evlilik usullerine göre gerçekleştirmek istiyorsan kendine zaman ayırarak bunu hemen gerçekleştirebilirsin.

Eğer muhafazakar bir yapın varsa, ailen de bu anlayış içindeyse, bu durumda sen de karşındaki insanın öyle olmasını istiyor olabilirsin. Çevrendeki insanların ya da ailenin de sana bu konuda yardım etmesi gerekir. Aracı olan bu kişiler her iki kişinin de kişilik özelliklerini bildikleri için birbirlerine uygun olup olmayacağı konusunda fikir sahibi olabilir. Eğer ailen ya da çevrendeki kişilerin tanıştırdığı kişilerle ile arkadaşlık ilişkini geliştirmediysen, bir şekilde olumsuz giden bazı durumlar olduysa eğer, arkadaşlık sitelerine üye olarak sen de dini evlilik yapmak isteyen bayan arkadaş ya da bay arkadaşlarla tanışabilirsin. Üstelik bu kişi daha önce evlilik yapıp ayrılmış olan dul bayan arkadaş da olabilir. Üstelik online arkadaşlık sitesi üzerinden tanışacağın kişi ile arada aracı olmaksızın birbirinizi daha iyi tanıyabilir, bu konudaki çekingelerinizi ya da önyargılarınızı karşılıklı olarak giderebilirsin.

İnsanlar birbirleriyle ne kadar çok zaman geçirirlerse, o kadar anlaşıp anlaşamayacağını anlarlar. Bu nedenle arkadaşlıkta bir o kadar önemli kavram da zamandır. Uzun zamandır görüştüğünüz arkadaşlarımıza, hatta çocukluk arkadaşlarımıza daha fazla güveniriz. Duygu ve düşüncelerimizi onlara daha kolay açar ve onlardan pek çok konuda destek bekleriz. Çünkü o kişilerle yaşanmışlıklarımız daha fazladır ve bizleri en iyi onların anlayacağını biliriz. İsteriz ki evleneceğimiz kişi de aynı zamanda bizim en iyi arkadaşımız olsun. Değerli arkadaşlıklar bulmak ve sürekli yeni insanlarla tanışmak için sen de canakkaleli.com'a üye olabilirsin üstelik ücretsiz.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER