ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

Benim gibi dul olan ve aynı bakış açılarına sahip bir dul bayan arkadaş ile arkadaşlık kurabilirim diyorsan canakkaleli.com'a vakit kaybetmeden üye ol.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

Benim gibi dul olan ve aynı bakış açılarına sahip bir dul bayan arkadaş ile arkadaşlık kurabilirim diyorsan canakkaleli.com'a vakit kaybetmeden üye ol.

1/2
 
  YA DA  

İş hayatın artık geride kaldı ve belki de emekli oldun, bundan sonra hayatını birlikte geçireceğin bir kişinin hayatında olmasını mı istiyorsun? Ya da daha önce evlendin ama yürümedi ve uzun süredir de yalnızsın. Peki bu yalnızlığına bir son vermek ister misin? Senin de tecrube ettiğin gibi zaman su gibi akıp geçiyor. Geri dönüp baktığında yılların ne kadar hızlı geçtiğini sen de görebilirsin. Peki yıllar sonunda şu an yanında halen sevdiğin ve anlaştığın bir kişi yoksa eğer, sana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlık sitelerinin olduğunu unutma.

Dul bayan arkadaşlarla tanışmak ve birbirinize bir fırsat vermek istersen canakkaleli.com'a hemen üye olabilirsin.

Üstelik üyelik oluşturmak ve diğer üyelerin profillerini görüntülemek de bedava. Herkes gibi sen de artık mutlu olmak isteyebilir ve artık bundan sonra hayat arkadaşım olacak kişi ile tanışmak istiyorum diyebilirsin. Eğer çevrende bu tarz bir kişi yok ya da tanıdıklarının sana tanıştırdıkları kişilerle bir türlü anlaşamadıysan eğer istediğin kişiyi sen de arayarak bulabilirsin. Arkadaşlık edeceğin kişi ile belki kız arkadaş belki de sevgili olabilirsin. Bayan arkadaşın ile Çanakkale'nin en güzel adası olan Bozcaada'da bir kadeh şarap içerek kendinizden bahsedebilir, birbirinizi tanımaya çalışabilirsiniz. Tarihi mekanları seviyor ve tarihe önem veriyorum diyorsan eğer Anzak Koyu'nu gezebilir, böylece yaşanmış hikayeleri birbirinize anlatarak karşılıklı olarak bir şeyler paylaşabilirsin. Arkadaşlık sitelerinde oluşturacağın profil ile sevgili bul arayışına son verebilir, yeni kişilerle tanışabilir, hatta içlerinden bir tanesi senin kız arkadaşın olabilir. O halde ne bekliyorsun. Hayatındaki güzellikleri daha çok bekletme ve sen de mutluluğu yakala!

Unutma ki sana aradığın arkadaşlık ilişkisini, arkadaşlık siteleri sunabilir. Çağımız bilgisayar çağı olduğu için de artık insanların çoğunun arkadaşlık sitelerine üye olduklarını da unutma. Yani bu konuda yalnız değilsin, senin gibi hayatında kalıcı bir şeyler paylaşmak isteyen insanların ortak buluşma mekanları artık arkadaşlık siteleri.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER