ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Evlilik gibi kutsal bir müessesye sen de katılmak istiyorsan, canakkaleli.com üzerinden oluşturacağın profil sana yardım edebilir.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Evlilik gibi kutsal bir müessesye sen de katılmak istiyorsan, canakkaleli.com üzerinden oluşturacağın profil sana yardım edebilir.

1/2
 
  YA DA  

Evlilik gerçekten önemli ve zor bir birliktelik. İnsanlar her ne kadar ilk evlendiklerinde her şeyin güllük gülistanlık olduğunu düşünüyorlarsa da zaman ilerledikçe pek öyle olmadığını anlıyorlar. Karşılıklı olarak verilen ödün ve tavizler oldukça evlilik fazla yara almadan yoluna devam ediyor, ancak iki taraftan bir kişinin alttan almaması ya da ılımlı olmaması bazı durumlarda krize neden olabiliyor. Peki evlilik yani evlenmek kolayken acaba evliliği yürütmek mi zor? Bunun tam anlamıyla cevabı evet. Evli olan yakın çevrene bu soruyu sorarsan hemen hemen hepsi aynı şeyi söyleyecektir. Söylemeyenler de içlerindeki gerçek düşünceleri saklayacaklardır.

Hemen diğer bir soruyu duyar gibiyiz: Evlilik kolay ama evliliği yürütmek zor ise insanlar neden evlenmek ister ki?

İşte sana çözmesi zor ama cevabı basit bir soru. Hayattaki yalnızlıkları gidermek ve hayatta yalnız kalmamak, duygusal taraflarını beslemek için diyebilir miyiz? Çoğu insan hayatlarında yalnız kalmaktan nefret etmiş, aradıkları bazı değişik duyguları karşılarındaki insanda aramışlardır. Örneğin kendini koruyup kolayacak birisi, zor günlerinde onun varlığından kuvvet almak isteyecek birisi gibi... Tüm bu duygularla birlikte iki kişinin iyi anlaşması, karşılıklı olarak hissedilen sevgi ve saygının olması da evliliği devam ettirmek için olmaz ise olmazlardan diyebiliriz. Zaman içinde eğer bu iki duygudan birisini ya da her ikisini kaybeden çiftler ne yazık ki kaçınılmaz son ile ya karşılaşmış ya da en kısa sürede karşılacaklardır.

Öte yandan güzel bir duygu olan aşk da birbirlerine yakın olan bu iki duyguyu yani sevgi ve saygıyı besleyen bir nehirdir. Aşkı yaşamak için arkadaşlık siteleri vasıyasıyla kuracağın arkadaşlık seni belki de beklemediğin bir evlilik ilişkisine sürükleyecek. Bayan arkadaş ya da bay arkadaş arayışını canakkaleli.com ile sonlandırabilir, hayatın tadını birlikte çıkarabilirsin. Arkadaşlık sitelerini kullanarak aradığı aşka kavuşanlar arasında sen de olmak istemez misin? Bu sorunun cevabı evet ise seni de üyelik oluşturmaya davet ediyoruz.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER