ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Çevrende görüştüğün kız arkadaşlarından sıkıldıysan ve artık evlenmek istiyor bunun için de çevren yeteri kadar geniş değilse, canakkaleli.com ile hayallerini yakalayabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Çevrende görüştüğün kız arkadaşlarından sıkıldıysan ve artık evlenmek istiyor bunun için de çevren yeteri kadar geniş değilse, canakkaleli.com ile hayallerini yakalayabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Kadın ve erkek ilişkileri yüzyıllardır değerlendirilen bir konu. Yapılan anketlerın çoğu, bilimsel çalışmalar, hatta tarihsel olayların bazıları bu konu üzerine yoğunlaşmış. Çoğu kez her iki cinsin de birbirlerini anlamadıklarını ve ne istediklerini bilemedikleri söylenir. Kadınlar erkekleri değerlendirirken, erkekler de genellikle kadınların neler düşündüklerini ya da neler istebileceklerini bilemediklerinden yakınırlar. Kısacası "kadınları kim anlamış ki" ya da "erkekleri anlayan varsa birisi de bana anlatsın" cümlelerini çok duymuşsunuzdur.

Her iki cinsin de birbirlerini yüzde yüz anlamalarını elbette bekleyemeyiz. Yaradılış bakımından da bazı farklar olduğu gibi duygusal ya da sosyal anlamda da bu farklılar var ve bundan sonra da olmaya devam edecektir. Peki ortak noktada nasıl buluşabiliriz diye düşünüyorsan eğer, bunun yanıtı çok basit: Birbirlerini anlamaya çalışarak, yani empati kurarak. İnsanlar ne kadar çok şey paylaşırlarsa birbirlerine o ölçüde yakınlaşırlar. Özellikle son yıllarda hayatımıza internetin girmesiyle birlikte insanlar arasındaki iletişim de artık elektronik ortamlarda yaşanmaya başlandı. Peki bu durum iyi mi kötü mü?

Kız arkadaş veya erkek arkadaş arayan kişiler canakkaleli.com ile birbirleriyle tanışıyor.

Aslında bu sorunun kesin ve net bir cevabı yok, bu senin ve karşındaki insanın internet'i nasıl kullandığın ilgili daha çok. Örneğin; sosyal çevreyi ve arkadaşlık ilişkilerini genişleten arkadaşlık siteleri sayesinde istediğin bay arkadaş ya da bayan arkadaşı bu siteler sayesinde bulabilirsin. Üstelik bu kişi seninle aynı ilçede, hatta aynı semtte bile yaşıyor olabilir. Aradığın kişi belki Biga, Çan ya da Gelibolu'da yaşıyor olabilir. O halde hemen buluşup görüşebileceğin bir erkek arkadaş ya da kız arkadaşının olmasını istemez misin? Herkesin yeni insanlarla tanıştığı ve arkadaşlık ilişkisi kurduğu bu siteye sen de üye olmak istemez misin? Kimbilir belki de senin de olmasını istediğin ve hayalini kurduğun kişi çoktan arkadaşlık sitelerine üye oldu bile. O halde sen de hemen üye olabilir ve onu aramaya başlayabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER