ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili

Gerçek aşkı arayıp hayallerindeki sevgili ile evlenmek mi istiyorsun ya da "kız arkadaşlarım var ama sevgilim hiç yok" mu diyorsun? İşte tam sana göre olan bir yer: canakkaleli.com.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili mi arıyorsun?

Gerçek aşkı arayıp hayallerindeki sevgili ile evlenmek mi istiyorsun ya da "kız arkadaşlarım var ama sevgilim hiç yok" mu diyorsun? İşte tam sana göre olan bir yer: canakkaleli.com.

1/2
 
  YA DA  

Herkesin hayatı zaman zaman iniş ve çıkışlarla dolu olabilir. İnsan hayatında zamanın ne göstereceği hiç belli olmuyor değil mi? Güzel arkadaşlıklar ya da aşklar hiç ummadığın anda bitebiliyor ya da yeni aşklar ve arkadaşlıklar başlayabiliyor. Hayatın sürprizlerle dolu olduğunu söyleyebiliriz. Çıkışlar bizler için olumlu ve güzel olurken, inişler bir o kadar uzun ve sancılı olabiliyor. İşte bu tarz durumlarda yani hayatlardaki inişler söz konusu olduğunda insanlar yanlarında güvenebilecek insanlar ararlar. Bu insanlar bazen ailelerinden bir kişi, en güvendikleri arkadaş, dostları ya da hayatlarındaki sevdiği kişiler olabilir.

Sen de zor zamanlarında her zaman güvenebileceğin bir erkek arkadaş ya da kız arkadaş arıyorsan en doğru adres canakkaleli.com. canakakkaleli.com'da aradığını bulabilirsin.

Sevgili olacağın kişide ne gibi özellikler aradığını öncelikle düşünmeli ve kafanda belirlemelisin. Nelere önem ve değer veriyorsun? İşte belirlediğin bu kriterleri arkadaşlık kuracağın kişide arayabilirsin. Aynı şekilde karşındaki kişi de kafasında belirlediği bu kriterlerin sende olmasını isteyebilir. Karşlıklı olarak belirlediğiniz bu kriterler sonucunda eğer birbiriniz ile anlaştığınızı görüyorsanız bu arkadaşlık uzun süreli olacaktır. Sen de hayatı ertelemeden anlaştığın kişi ile istediğin mutluluğu bulabilir, bunun devamını da evlilik ile sağlayabilirsin. Tanıştığın kişi ile Çanakkale'nin en önemli yerlerinden birisi olan Zargana Plajı'ında güneşin batışını seyredebilir ve romantik anlar yaşayabilirsin. Yaratacağın bu romantik anlar karşındaki insanın sana daha farklı bir gözle bakmasını sağlayacak ve belki de arkadaşlık ilişkiniz ilerleyecek.

Aşkı tam zamanında yaşamak istiyor ve geç kalmak istemiyorsan Türkiye'nin en büyük ve en çok üyesi olan arkadaşlık sitesi canakkaleli.com'a üye olarak birçok insanla tanışabilir, hayallerindeki mutluluğu yaşayabilirsin. Üstelik birçok arama kriterlerini kullanabilir, senin gibi ne istediğini bilen kişiler ile hemen sohbete başlayabilirsin. Haydi, sen de durma ve kendini bu yalnızlıktan kurtar!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER