ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Hayatında olmasını istediğin kişiyi arkadalık sitelerindeki sevgili bul araması ile bulabilirsin! Bunun için yapman gereken tek adım canakkaleli.com'a ücretsiz üye olmak.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Hayatında olmasını istediğin kişiyi arkadalık sitelerindeki sevgili bul araması ile bulabilirsin! Bunun için yapman gereken tek adım canakkaleli.com'a ücretsiz üye olmak.

1/2
 
  YA DA  

Eski aşklar ya da arkadaşlıklar günümüz dünyasında nasıl? "Ah nerde o eski bayramlar" gibi, "ah nerde o eski arkadaşlıklar" ya da dostluklar dendiğini hepiniz duydunuz değil mi? Peki günümüzde gerçekten arkadaşlık ilişkileri, aşklar ve dostluklar farklı mı? Daha mı iyi yoksa gittikçe insanlar birbirlerinden uzaklaşıyor mu? Tabii bu sorunların cevapları insandan insana değişebilir. Ancak ortada bir gerçek varsa o da hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığı. Sanıyoruz ki insanların nihai karar verip ortak noktada buluştukları tek şey bu.

Ne oldu da insanlar birbirinden uzaklaştı, birbirlerini tanımaya anlamaya çalışmalarından ne zaman vazgeçtiler? Tüm bu olanlar yavaş yavaş hisettirmeden, tüm toplum içinde mi gerçekleşti? Sanıyoruz ki bu sorulara herkesin verebileceği bir cevap vardır. Ama insanların yaşadıkları stres ve geçim kaygısı bunların en büyük ve başlı sebeplerinden birisi diyebiliriz. Ekonomik olarak güçlük çeken bireyler kendilerini daha çok çalışmaya ve iş hayatlarına daha çok zaman ayırmaya verince, sosyal hayat ve dostluklar bundan çok büyük yara almış olabilir. Günümüzdeki arkadaşlık, kız arkadaş, erkek arkadaş ya da evlilik ilişkileri içerisine hepsini dahil edebiliriz. Peki bunun böyle olmaması için neler yapabiliriz? Elbette çalışacağız ancak iş hayatımız tüm yaşamımızı ele geçirmemeli; kendimize, sevgilimize, ailemize ya da eşimize ayırabileceğimiz zamanlar da olmalı. Unutma ki sen nasıl duygusal olarak beklenti içindeysen, karşındaki insan da senden bunu bekliyor.

Sevgilin yok ise arkadaşlık sitelerine üye olarak sevgili bulmana yardım edecek aramalar sonucunda isteğine hemen kavuşabilirsin. canakkaleli.com ile yapacağın arama sonucunda belki de sevgili olacağın insanı bulabileceksin. Aşkı yaşamak ve daha fazla ertelemek istemiyorsan biraz cesaretle hayatının sonuna kadar mutluluğu bulabilirsin. Arkadaşlık siteleri üzerinden bulacağın kız arkadaş ya da erkek arkadaşın ile dini evlilik usulerine göre de evlenebilirsin.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER